המייל השבועי


תודה מכל הלב !

ר' דרור שי' רגיל היה לצאת מביתו כל בוקר בשעה 8:30 לכיוון הרכבת המהירה המגיעה בשעה 9:10 לworld trade center .  בדיוק באותו בוקר תוכננה לו פגישה עם איש עסקים ב  Huston Street הצמוד למה שהיו 'בניני התאומים'. ר' דרור התכונן לעזוב את ביתו כבר בשעה 8:20 כדי שלקראת השעה 9:00 יוכל להגיע עם הרכבת המהירה למקום. מובן שהוא לא ידע עד כמה נוכחותו המתוכננת באותו מקום היו ברגעיים קריטיים ביותר.

כאמור, בשעה 8:15 הטלפון צלצל ... ולמרות הזמן הקצר שנותר לקראת היציאה מהבית, החליט ר' דרור בכל זאת להרים את השפופרת. הרב אליעזר פתח בנינוחות בשיחת רעים עם ר' דרור, עד שהגיע לנושא העיקרי שלשמו התקשר.
להגיד תודה

סיפור מדהים ששמעתי (כמעט) ממקור ראשון,

דבורה (שם בדוי) אם חד הורית התגוררה עם ילדיה בדירה קטנה בבת-ים,

באחד הלילות התפוצץ צינור מים וכל הדירה הוצפה בכמויות אדירות של מים,

בחוסר אונים שלחה האם את בנה הגדול לקרוא לשרברב (בלעז: אינסטלטור) נקרא לו טוביה לצורך הסיפור.

הוא אכן הגיע, ותיקן את הצינור, וכשראה את המצב בדירה ואת סימני הייאוש על פניה של האם, החל לגרוף את כל המים ועבד מספר שעות עד עלות השחר לנקות את הדירה.

כשסיים שאלה בעלת הדירה בחשש, מה המחיר שעליה לשלם ? והשרברב ענה בטבעיות שזה בסדר, כי העיריה משלמת לו ישירות עבור הקריאות הדחופות בלילה....

עברו כמה שנים וטוביה השרברב תכנן לשפץ ולהרחיב את דירתו, והחל לעשות סקר בין הספקים השונים על מחירי החומרים הדרושים: חול, מלט, אבנים וכו'.

כשחזר לביתו טרם החליט היכן להזמין את הסחורה הנדרשת, והנה למול עיניו המשתהות של טוביה הגיעה משאית מלאה בכל הדרוש לשיפוץ הדירה והחלה לפרק סחורה בחצר הבית.להורדת האפליקציה
במכשירי אנדרואיד